CTiK

Switch to desktop Register Login

To już było (855)

#zostań #zobacz co u nas

Dział: To już było Napisane przez
W ramach projektu "#zostań #zobacz co u nas" realizowanego przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie w czasie tegorocznych wakacji spotkamy się na zajęciach "Klubu twórczych dzieci".
 
Dzięki środkom pozyskanym z projektu Działaj Lokalnie przy współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce pilotowanym przez Krainę Łęgów Odrzańskich odwiedzimy 6 miejscowości w gminie Ścinawa. Zdecydowaliśmy jednak, że pozostałe miejscowości mogą liczyć na takie same zajęcia i dlatego rozszerzyliśmy projekt w ramach działań wakacyjnych. W czasie zajęć odbywających się w sołectwach dzieci namalują oraz opiszą zamieszkiwane przez siebie miejscowości, a najlepsze z prac oceniane będą poprzez platformę Facebook.
 
Na plakacie znajduje się harmonogram na miesiąc lipiec, a kolorem niebieskim zaznaczyliśmy miejscowości objęte projektem. Na zadanie w ramach dotacji otrzymaliśmy 2414 zł

WAKACJE 2020 w ŚCINAWIE

Dział: To już było Napisane przez

 

Tegoroczne wakacje rozpoczęły się dla uczniów kilka dni temu, jednak z uwagi na sytuację związaną z epidemią koronawirusa w naszym kraju ciężko świętować zakończenie roku szkolnego.

W Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, właśnie podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu cyklu warsztatów i zajęć, w czasie których poznawać będziemy naszą okolicę. Ponadto w sołectwach Gminy Ścinawa spotkamy się w klubie twórczych dzieci gdzie powstawać będą portrety miejscowości wiejskich.

Wszystkie z zajęć wymagać będą zgody rodzica lub opiekuna prawnego, zgody dostępne są na stronie www.ctik.scinawa.pl oraz w sekretariacie CTiK. Zgodnie z wytycznymi spotykać się będziemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zachowywaniem dystansu społecznego. Prosimy również o dezynfekowanie dłoni tak często jak to możliwe, my po każdym z warsztatów dezynfekować będziemy powierzchnie użytkowe pomieszczeń, w których będą się odbywać.

ZGODY DO POBRANIA ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ, ABY POBRAĆ NALEŻY KLIKNĄĆ W OBRAZEK

 

 

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA

Dział: To już było Napisane przez

Szanowni Państwo!

W związku z trwającą sytuacją pandemii Koronawirusa w Polsce wszystkie zajęcia w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie oraz Regionalnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Dziewinie pozostają zawieszone do odwołania.

Informujemy również, że od dnia 11 maja 2020r. nadal pracować będziemy w zamknięciu, jednak istnieje możliwość załatwienia spraw formalnych za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W godzinach od 8:00 do 15:00 można się również kontaktować za pośrednictwem telefonu (76) 845 79 17. Zmianie ulegają jednak zasady funkcjonowania Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Ścinawie mieszczącej się w budynku CTiK. O zasadach wypożyczenia zbiorów bibliotecznych przeczytacie poniżej.

Informujemy, że z dniem 11maja 2020 r. wznawiamy wypożyczenia zbiorów bibliotecznych, jednakże  w nieco zmienionej formie. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo związane z  zagrożeniem epidemiologicznym zgodnie  z rekomendacją Biblioteki Narodowej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego wprowadza się  procedury dotyczące korzystania ze zbiorów  biblioteki.

Nowe procedury obowiązywać będą do odwołania.

 

1.                 Biblioteka funkcjonować będzie wyłącznie jako wypożyczalnia.
2.                 W celu dokonania odwiedzin w bibliotece zaleca się wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie  tel. 76 744 27 46
3.                 Czytelnicy nie mają wolnego dostępu do półek, książki podaje bibliotekarz.
4.                 Stanowisko obsługi czytelników znajduje się przy wejściu do biblioteki.
5.                 Przy stanowisku obsługi czytelników może przebywać jedna osoba. Pozostałe osoby proszone są o zachowanie odpowiedniego dystansu tj. minimum 2 metry.
6.                 Czytelnik ma obowiązek noszenia maseczki i zdezynfekowania rąk bądź rękawiczek.
7.                 Wszystkie zwrócone egzemplarze poddane zostaną 5 dniowej kwarantannie, aby były zupełnie bezpieczne przed ponownym udostępnieniem czytelnikom.
8.                 Zachęcamy wszystkich czytelników do składania zamówień/rezerwacji książek telefonicznie pod numerem tel. 76 744 27 46
9.                 Zbiory biblioteki można przeglądać w katalogu on-line: www.szukamksiążki.pl, jednakże nie wszystkie książki widoczne w katalogu ze statusem „dostępne” będą realnie dostępne w bibliotece ze względu na trwające prace nad programem bibliotecznym.

 

 

WYPOŻYCZALNIA  CZYNNA

 PN. 10 - 15.30

WT. 10 - 15.30

ŚR. 10 – 17.30

CZ. 10 – 15.30

 PT.  10 – 15.30

 W SOBOTĘ BIBLIOTEKA NIECZYNNADZIEŃ KOBIET W CENTRUM TURYSTYKI I KULTURY W ŚCINAWIE

Dział: To już było Napisane przez

W minioną sobotę w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie odbył się Filcowy Dzień Kobiet. Panie uczestniczące w warsztatach poznały techniki filcowania, dowiedziały się również, że z filcu można stworzyć prawie wszystko. Ozdoby, biżuterię, przedmioty codziennego użytku, a wszystko to jest oryginalne i własnoręcznie wykonane. I tak też wyglądały nasze warsztaty, uczestniczki korzystały z przygotowanych przez instruktora szablonów, ale również wykazały się niezwykłą inwencją twórczą projektując i dekorując samodzielnie torebki.

WSZYSTKIM PANIOM ŻYCZYMY JESZCZE RAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

KONKURS OFERT NA OBSŁUGĘ GASTRONOMICZNĄ - ŚCINAWA 2020

Dział: To już było Napisane przez

Ścinawa, dnia 12 marca 2020r.

Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie

Ul. Kościuszki 1

59-330 Ścinawa

NIP 692 000 06 74

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie zaprasza do składania ofert na obsługę gastronomiczną
oraz sprzedaż piwa w czasie imprez plenerowych Ścinawa 2020

1. Termin i miejsce realizacji:

·         5-6 czerwca 2020 r., Dni Ścinawy 2020 – Port Ścinawa

·         17-19 lipca XIII Festiwal Ścinawski Blues nad Odrą 2020 – Port Ścinawa

·         29 sierpnia 2020r. – Dożynki Gminno-Powiatowe 2020 – Port Ścinawa

2. Sposób uzyskania informacji dotyczących przedmiotu zaproszenia:

Szczegółowych informacji dotyczących przedmiotu zamówienia udziela p. Przemysław Kulak w siedzibie Centrum Turystyki i Kultury
w Ścinawie lub telefonicznie pod numerem telefonu (76) 845 79 17.

3. Opis wymagań stawianych wykonawcy:

Oferent zobowiązany jest do obsługi gastronomicznej imprez plenerowych wyszczególnionych w pkt. 1w zakresie „dużej gastronomii”
- rozumie się przez to sprzedaż dań z grilla, z podgrzewaczy, z kuchni polowej oraz sprzedaż piwa zgodnie z ustawą o imprezach masowych (nie dotyczy Dożynek Gminno- Powiatowych) oraz innych napojów bezalkoholowych na warunkach określonych w umowie będącej załącznikiem do niniejszego zaproszenia. Oferent musi posiadać odpowiednie pozwolenia na prowadzenie działalności zgodnej
z przedmiotem zaproszenia oraz pozwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Wymagane jest doświadczenie w obsłudze dużych imprez plenerowych.

4. Kryterium wyboru oferty:

a)       najwyższa oferowana cena,

b)       atrakcyjność i różnorodność zaproponowanego menu,

c)        doświadczenie w obsłudze gastronomicznej tego typu wydarzeń potwierdzone co najmniej 3 listami referencyjnymi z 2019r..

5. Opis sposobu wyboru oferty najkorzystniejszej:

Zamawiający wybierze, jako najkorzystniejszą ofertę, która spełnia postawione wymagania udziału w postępowaniu oraz zawiera najwyższą proponowaną cenę.

Uwaga! zamawiający przeprowadzi negocjacje z firmami, które przedstawią najkorzystniejsze oferty.

6. Miejsce i termin złożenia oferty:

Oferty należy składać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Turystyki i Kultury
w Ścinawie, 59-330 Ścinawa, ul. Kościuszki 1 w terminie do dnia 31 marca 2020 r.

Warunkiem rozpatrzenia oferty jest pisemna akceptacja treści umowy /załącznik do zapytania ofertowego/.

7. Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty:

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty zawierająca: nazwę (firmę), siedzibę i adres wykonawcy, którego ofertę wybrano zostanie przesłana podmiotom, które przedstawiły oferty w ramach niniejszego zaproszenia.

Wybrany oferent zobowiązany jest w terminie 2 tygodni, od poinformowania o wyborze Jego oferty (przekazanej pisemnie listem poleconym za potwierdzeniem odbioru), do dostarczenia podpisanej umowy do sekretariatu Zamawiającego – Centrum Turystyki
i Kultury w Ścinawie, ul, Kościuszki 1, 59-330 Ścinawa.

8. Klauzula informacyjna:

Oferent wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Zamawiającego dla celów związanych z zaproszeniem
do składania ofert zgodnie z klauzulą informacyjną zamieszczoną na stronie internetowej: www.ctik.scinawa.pl w zakładce RODO.
Dodatkowych informacji dotyczących zapytania udziela: Przemysław Kulak tel. 76 845-79-17

 

 

 

                                                                                                                                              Zatwierdziła

                                                                                                                                                                                                                                                                                Anna Podbucka

ZAPYTANIE OFERTOWE - OCHRONA

Dział: To już było Napisane przez

ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 05.03.2020 roku
Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn.:
„Zabezpieczenie osób i mienia podczas koncertów, artystyczno – rozrywkowej imprezy masowej)” * Dni Ścinawy 2020 organizowanych przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie

             *Festiwalu Ścinawskiego Bluesa nad Odrą   2020

oraz imprezy niemasowej:

             * Dożynek Gminno-Powiatowych

 

Opis przedmiotu

1.      Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w trakcie organizowanych przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie wydarzeń:

 

 „Dni Ścinawy 2020” wg następującego harmonogramu:

5 czerwca (impreza masowa 1000 osób)

1600 - 1800 – 10 pracowników ochrony

1800 - 0100 – 17 pracowników ochrony

6 czerwca (impreza masowa 1000 osób)

1600 - 1800 – 10 pracowników ochrony

1800 - 2400 – 17 pracowników ochrony

           

            ”Ścinawski Blues nad Odrą” wg następującego harmonogramu:

                                        17 lipca (impreza masowa 1000 osób)

                                          1600 - 1800 – 10 pracowników ochrony

                                         1800 - 0100 17 pracowników ochrony     

                                        18 lipca (impreza masowa 1000 osób)

                                         1200 – 1800  – 10 pracowników ochrony

                                         1800 – 0000  - 17 pracowników ochrony

 

            „Dożynki Gminno-Powiatowe 2020”

                                          29 sierpnia (impreza niemasowa)

                                          1400 -  0100  - 15 pracowników ochrony

 

 

w zakresie:

a)      ochrona imprez artystyczno-rozrywkowych, w tym imprez masowych

b)      ochrona mienia Centrum turystyki i Kultury w Ścinawie oraz mienia osób trzecich,
z których usług Zamawiający korzysta podczas realizacji imprezy

2.      Zamawiający sukcesywnie będzie dostarczał Wykonawcy istotne informacje dotyczące wydarzenia (pocztą elektroniczną), w którym określone zostaną następujące dane:

       I.            Warunki udziału w postępowaniu

1.      Realizację niniejszego zadania mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:

a)      posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności /koncesja/,

b)      posiadają minimum trzyletnie doświadczenie w realizacji zadań z zakresu ochrony imprez masowych poparte minimum 3 referencjami,

c)      dysponują odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zadania – w tym zapewnią obecność podczas imprez wykwalifikowanego strażaka, wsparcie w postaci zmotoryzowanej i umundurowanej grupy interwencyjnej (minimum 2 patrole), która zdolna jest dotrzeć na teren chroniony w czasie nie dłuższym niż 20 minut od telefonicznego wezwania,

d)      posiadają oddział zlokalizowany nie dalej niż 100 km od Ścinawy,

e)      posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej obejmującej przedmiot zamówienia, w okresie trwania umowy, na kwotę minimum 1.000.000 PLN dla jednej i wszystkich szkód.

2.      Niespełnianie przez Oferenta któregokolwiek z ww. warunków skutkuje odrzuceniem oferty.

    II.            Kryteria wyboru oferty:

1.      Kryterium najniższej ceny – 100%.

 III.            Miejsce, sposób i termin składania ofert:

1.       Oferty należy złożyć osobiście lub drogą pocztową w siedzibie Centrum Turystyki
i Kultury w Ścinawie przy ul. Kościuszki 1, w terminie do 31 marca 2020 roku.

2.      Prawidłowo przygotowana oferta powinna zawierać:

a)      stawkę netto oraz brutto za 1 roboczogodzinę

b)      potwierdzoną za zgodność z oryginałem kopię koncesji, o której mowa w pkt. II ust. 1a) zapytania ofertowego

c)      potwierdzone za zgodność z oryginałem kopie minimum 3 referencji, o których mowa w pkt. II ust.1b zapytania ofertowego

d)      oświadczenie Oferenta, że spełnia warunki, o których mowa w pkt. II ust. 1c) i d) zapytania ofertowego

e)      potwierdzoną za zgodność z oryginałem kopie polisy ubezpieczeniowej, o której mowa w pkt. II ust.1e) zapytania ofertowego.

f)       oświadczenie o akceptacji wzoru umowy, który stanowi załącznik nr 1 do zapytania.

Dodatkowych informacji dotyczących zapytania udziela: Anna Podbucka tel. 76 845 79 17
lub 881 500 024

Ścinawa, dnia 04 marca 2020 roku

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

W związku z art.4 ust.8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych
(Dz.U. z 2007 r. nr 223, poz.1655 z późn. zmianami) zwracamy się z zapytaniem ofertowym
o cenę dostaw/ usług /

 

1.        DANE ZAMAWIAJĄCEGO:

Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie

ul. Kościuszki 1

59-330 Ścinawa

tel. 76/845-79-17

NIP 692   000 06 74

2.        OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

                     I.Przedmiotem zamówienia jest zabezpieczenie medyczne imprez masowych:                                

·        „DNI ŚCINAWY”, która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2020 roku na terenie ścinawskiego portu przy ulicy Rybnej

05.06.2020 r. (piątek)            -          16:00 - ok. 01:00 (9 godzin)

06.06.2020 r. (sobota)            -          16:00 - ok. 24:00 (8 godzin)

·        „ŚCINAWSKI BLUES NAD ODRĄ”, który odbędzie się w dniach 17-18 lipca 2020r.
na terenie ścinawskiego portu przy ulicy Rybnej

17.07.2020 r. (piątek)               -          16:00 - ok. 01:00 (9 godzin)

18.07.2020 r. (sobota) -          13:00 - ok. 1:00 (12 godzin) 

·        DOŻYNKI GMINNO-POWIATOWE, które odbędą się w dniu 29 sierpnia 2020r.
na terenie ścinawskiego portu przy ulicy Rybnej

29.08.2020 r. (sobota)  -           15:00 - ok. 24:00 (9 godzin)

      „V Bieg Łabędzi” (impreza niemasowa),które odbędą się w dniu 24 maja 2020r.  Bieg odbędzie się wyznaczoną trasą ulicami Ścinawy oraz po terenach nadodrzańskich.

24.05.2020r.(niedziela)            -           9:00- 13:00 (4 godziny)

 

W ramach przedmiotu zamówienia oferent zobowiązany jest do zabezpieczenia medycznego imprezy masowej (karetka z zespołem) w składzie:

·        kierowca + ratownik medyczny, pieszy patrol + ratownik medyczny (z  wyposażeniem),

ü  udzielenia konsultacji i porad medycznych dla osób biorących udział w imprezie oraz widzów znajdujących się na obszarze imprezy, a w razie konieczności transportu do szpitala,

ü   wykonania usługi wyłącznie „własnymi siłami” - brak możliwości podzlecenia.

 

3.        OPIS WYMAGAŃ:

1.    Oferent musi legitymować się przynajmniej 3-letnim doświadczeniem w zabezpieczaniu medycznym imprez masowych, co potwierdza Wykaz zabezpieczonych imprez z podaniem miejsca, terminu i podmiotu, na rzecz którego usługa była świadczona, listy referencyjne

2.    Oferent ma obowiązek złożyć oświadczenie, które stanowi załącznik Nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego.

3.    Oferent zobowiązany jest posiadać aktualne wymagane zezwolenia na prowadzenie swojej działalności oraz niezbędną wiedzę, doświadczenie i potencjał techniczny,  a także dysponować osobami zdolnymi do wykonywania zadań o których mowa w zapytaniu ofertowym.

4.    Oferta powinna zawierać:

        nazwę i adres oferenta,

        łączną cenę netto oraz brutto wykonania usługi,

        aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji
o działalności gospodarczej (CEIDG lub KRS)

        zaświadczenia o posiadaniu uprawnień ratowniczych/medycznych osób, które będą zabezpieczały medycznie imprezę;

        dane osoby upoważnionej do bieżących kontaktów z organizatorem imprezy oraz telefon kontaktowy.

5.        Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, być opatrzona pieczątką firmową, posiadać datę sporządzenia, zawierać dokładne dane i czytelny podpis oferenta (Załącznik Nr 2 - wzór formularza ofertowego).

4.        KRYTERIA OCENY OFERT:

1.        Przy ocenianiu ofert uznanych za ważne Organizator będzie się kierował niżej podanymi kryteriami:

a)      zaproponowana cena,

b)      dotychczasowe doświadczenia we współpracy w ubiegłych latach

c)      udokumentowane doświadczenie w zabezpieczaniu imprez masowych, referencje,

Organizator oceni spełnienie warunków udziału w postępowaniu na podstawie złożonych ofert. Oferty będą oceniane w odniesieniu do najkorzystniejszych warunków przedstawionych przez oferenta w zakresie każdego kryterium.

2.        Jeżeli żadna z ofert nie będzie spełniała oczekiwań Zamawiającego, zastrzega on sobie możliwość zamknięcia konkursu bez wybrania oferty i zawarcia umowy z dowolnie wybranym przez siebie podmiotem, lub ogłoszenie nowego konkursu.

3.        O wynikach postępowania zamawiający powiadomi telefonicznie lub pisemnie uczestników.

5.        TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Wymagany termin realizacji przedmiotu zamówienia: 5-6.06.2020r; 17-18.07.2020r; 29.08.2020r. oraz 24.05.2020r.

 

6.        TERMIN I MIEJSCE ZŁOŻENIA OFERTY:

1.    Oferta powinna być doręczona osobiście albo pocztą tradycyjną na adres  Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, ul. Kościuszki 1 59-330 Ścinawa z dopiskiem „Oferta na zabezpieczenie medyczne imprez – Ścinawa 2020” lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   do dnia  31.03.2020 roku.

2.    Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

 

 

 

Załącznik Nr 1

 

O Ś W I A D C Z E N I E

Oferent: ...................................................................................................................................                               ..................................................................................................................................................

(nazwa i siedziba firmy, telefon, fax)

Odpowiadając na zapytanie ofertowe dotyczące:

zabezpieczenia medycznego imprezy:

·        DNI ŚCINAWY, która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2020 roku na terenie ścinawskiego portu przy ulicy Rybnej

05.06.2020 r. (piątek)   -          16:00 - ok. 01:00 (9 godzin)

06.06.2020 r. (sobota) -          16:00 - ok. 24:00 (8 godzin)

·        „ŚCINAWSKI BLUES NAD ODRĄ”, który odbędzie się w dniach 17-18 lipca 2020r.
na terenie
ścinawskiego portu przy ulicy Rybnej

17.07.2020 r. (piątek)               -          16:00 - ok. 01:00 (9 godzin)

18.07.2020 r. (sobota) -          13:00 - ok. 1:00 (12 godzin) 

·        DOŻYNKI GMINNO-POWIATOWE, które odbędą się w dniu 29 sierpnia 2020r.
na terenie
ścinawskiego portu przy ulicy Rybnej

29.08.2020 r. (sobota)  -           15:00 - ok. 24:00 (9 godzin)

·        V Bieg Łabędzi(impreza niemasowa),które odbędą się w dniu 24 maja 2020r.  Bieg odbędzie się wyznaczoną trasą ulicami Ścinawy oraz po terenach nadodrzańskich.

24.05.2020r.(niedziela)            -           9:00- 13:00 (4 godziny)

oświadczam, że:

·        posiadam uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień,

·        posiadam niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz potencjał techniczny, a także dysponuję osobami zdolnymi do wykonania zamówienia lub przedstawię pisemne zobowiązanie innych podmiotów do udostępnienia potencjału technicznego i osób zdolnych do wykonania zamówienia,

·        znajduję się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia,

 

 

.............................................

Data i podpis wykonawcy

 

 

Załącznik Nr 2

 

FORMULARZ OFERTY

na wykonanie dostawy/usługi* o wartości netto poniżej wyrażonej w złotych kwoty 30 tys.

 

I. NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO

Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie

ul. Kościuszki 1

59-330 Ścinawa

tel. 76/845-79-17

 

II. NAZWA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

              „DNI ŚCINAWY”, która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2020 roku na terenie ścinawskiego portu przy ulicy Rybnej

                        05.06.2020 r. (piątek)             -          16:00 - ok. 01:00 (9 godzin)

                        06.06.2020 r. (sobota)            -          16:00 - ok. 24:00 (8 godzin)

              „ŚCINAWSKI BLUES NAD ODRĄ”, który odbędzie się w dniach 17-18 lipca 2020r.
na terenie ścinawskiego portu przy ulicy Rybnej

17.07.2020 r. (piątek)               -          16:00 - ok. 01:00 (9 godzin)

18.07.2020 r. (sobota) -          13:00 - ok. 1:00 (12 godzin)

              DOŻYNKI GMINNO-POWIATOWE, które odbędą się w dniu 29 sierpnia 2020r.
na terenie ścinawskiego portu przy ulicy Rybnej

29.08.2020 r. (sobota)  -           15:00 - ok. 24:00 (9 godzin)

              „V Bieg Łabędzi” (impreza niemasowa),które odbędą się w dniu 24 maja 2020r.  Bieg odbędzie się wyznaczoną trasą ulicami Ścinawy oraz po terenach nadodrzańskich.

24.05.2020r.(niedziela)            -           9:00- 13:00 (4 godziny)

 

III.                Tryb postępowania: ROZPOZNANIA

IV.               Nazwa i adres WYKONAWCY

 

 

 

                                                   

                        (pieczęć Wykonawcy)

…........................................................

…........................................................

…........................................................

…........................................................

 

 

1. Oferuję wykonanie przedmiotu zamówienia za:

cenę netto: …............................... zł

słownie: …............................................................................ zł

podatek VAT: …..............................zł

słownie: ….............................................................................zł

cenę brutto: ….............................. zł

słownie: ….............................................................................zł

zgodnie z wypełnionym formularzem cenowym

 

2. Deklaruję ponadto:

a) termin wykonania zamówienia: …....................................;

b) warunki płatności: ….........................................................;

c) okres gwarancji: …..............................................................

Oświadczam, że:

a) Zapoznałem się z opisem przedmiotu zamówienia i nie wnoszę do niego zastrzeżeń.

b) W razie wybrania naszej oferty zobowiązujemy się do podpisania umowy na warunkach zawartych w specyfikacji, w miejscu i terminie określonym przez Zamawiającego.

 

1. Ofertę niniejszą składam na …....... kolejno ponumerowanych stronach.

2. Ofertę należy:

a) złożyć w formie pisemnej (osobiście, pisemnie listem) na Formularzu Oferty do dnia  31.03.2020r.

b) Opakować w jednej kopercie zaadresowanej na Zamawiającego i opatrzonej napisem:

„Oferta na zabezpieczenie medyczne imprez – Ścinawa 2020”

 

3. Załacznikami do niniejszego formularza stanowiącymi integralną część oferty są:

a) ….................................................

b) ….................................................

c) …..................................................

 

 

*) niepotrzebne skreślić

 

 

…......................... dn. ….........................                                           …..................................................                                                                                                                (podpis i pieczęć)

 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT

Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie ogłasza nabór edukatorów do prowadzenie zajęć z zakresu Edukacji Ekologicznej w ROEE-LGOM w Dziewinie

I Cel naboru
Celem naboru jest wyłonienie edukatorów, którzy przeprowadzą zajęcia z zakresu Edukacji Ekologicznej w postaci: konwersatoriów, laboratoriów, warsztatów oraz zajęć terenowych dla dzieci oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz dorosłych.

II Opis zajęć
II.1 Zajęcia prowadzone są przez cały rok
II.2 Czas trwania zajęć: 4 godziny lekcyjne (plus przerwy – po każdych 45 min zajęć)
II.3 Przewidywana godzina rozpoczęcia zajęć: 9:00
II.4 Przewidywana godzina zakończenia zajęć: 14:30
II.5 Liczebność grypy zajęciowej: do 25 uczestników
II.6 Ilość grup w ciągu jednego dnia dla jednego edukatora: 1

III Wymagania od kandydatów
III.1 Udokumentowane doświadczenie/wykształcenie po kierunkach pokrewnych związanych
z ekologią i ochroną środowiska
III.2 Umiejętność efektywnej komunikacji z odbiorcami z różnych grup wiekowych
III.3 Dyspozycyjność
III.4 Niekaralność
III.5 Elastyczność, kreatywność i umiejętności organizacyjne
III.6 Doświadczenie w pracy z dziećmi
III.7 Wykazanie się znajomością specyfiki obszaru Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego

IV Inne ważne informacje
IV.1 Koszt dojazdu na zajęcia edukator pokrywa we własnym zakresie
IV.2 Wynagrodzenie płatne jest za przeprowadzone godziny lekcyjne (tj. stawka godzinowa x 4 godziny x ilość dni, w których odbyły się zajęcia)
IV.3 Forma zatrudnienia: umowa cywilno-prawna
IV.4 Ofertę należy złożyć w postaci papierowej, osobiście lub przesyłką rejestrowaną w siedzibie Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie pod adresem: Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, ul. Kościuszki 1, 59-330 Ścinawa, w zamkniętej kopercie z napisem: „Nabór edukatorów
do prowadzenia zajęć z zakresu Edukacji Ekologicznej w ROEE-LGOM w Dziewinie”
na kwestionariuszu stanowiącym Załącznik Nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
IV.5 Termin składania ofert: 31.03.2020r. do godz 16:00

FERIE ZIMOWE W ŚCINAWIE

Dział: To już było Napisane przez
Uczniowie szkół rozpoczynają niebawem dwa tygodnie zasłużonego odpoczynku – zimowe ferie. Tradycyjnie o dobrą zabawę dzieci i młodzieży z gminy Ścinawa zadba Centrum Turystyki i Kultury. – Nie akceptujemy nudy, komputery na ten czas zostaną w domach, bo towarzyszą nam przez cały rok! Stawiamy na dobrą zabawę, a gwarantujemy, że mamy swoje sposoby na wywołanie uśmiechów.
 
W ciągu tych dwóch tygodni (od poniedziałku do piątku) nie zabraknie ruchu, twórczego myślenia oraz zajęć plastycznych, nauki o ekologii. Zwieńczeniem ferii w CTiK będzie bez wątpienia kostiumowy bal karnawałowy!
 
Uwaga: Do udziału w zajęciach organizowanych przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, w ramach ferii zimowych, niezbędne jest dostarczenie zgody od rodziców/formalnych opiekunów. Dokument do pobrania TUTAJ

JASEŁKA W ŚCINAWSKIM OŚRODKU ALZHEIMER-OWSKIM

Dział: To już było Napisane przez

Jak co roku grupa teatralna Zaczarowana Kurtyna, działająca przy Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, zaprezentowała jasełka w Ścinawskim Ośrodku Alzheimera. Pacjenci i pracownicy placówki bardzo ciepło, ze wzruszeniem przyjęli występ młodych artystów. Gromkie brawa, wspólne kolędowanie, bisy i pochwały dostarczyły młodzieży i dzieciakom z grupy  wiele satysfakcji oraz pozytywnych emocji.  Odtwórcy jasełek mieli też okazję przekonać się, że ich spektakle są potrzebne i wyczekiwane, bo dają  radość, rozrywkę i okazję do miłych wspomnień osobom starszym, czasami niepełnosprawnym, schorowanym.  Czas, który grupa poświęca  na uczenie się ról,  próby i występy, nie jest zmarnowany, bo  przynosi wymierne korzyści – rozrywkę, wzruszenie, radość. Poza tym młodzież może  rozwijać oraz prezentować swoje talenty i uzdolnienia. Na koniec były słodycze i podziękowania. Po występie artyści udali się do Pałacyku, gdzie po przebraniu się z  jasełkowych kostiumów, czekał na nich słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Kamili Grabce- Levin za   przechowanie strojów, rekwizytów, pomoc przy charakteryzacji i gościnę.