CTiK

Switch to desktop Register Login

DOŁĄCZ DO UCZESTNIKÓW PRESTIŻOWEGO PROJEKTU #ROWNAĆSZANSE

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

#RównaćSzanse to prestiżowy program, który właśnie wystartował w Gminie Ścinawa. Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie zostało zakwalifikowane do 100 beneficjentów programu w całym kraju, którzy otrzymają wsparcie na realizację tego zadania. Projekt o nazwie ,,Łęgi Odrzańskie mamy to w Quest gramy” prowadzony będzie w ramach programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

 

Równać Szanse to przedsięwzięcie, które rozwija i poszerza kompetencje społeczne młodzieży zaangażowanej w realizację zadań projektowych. Projekt ten to wyzwanie doskonale nakierowane na współpracę i fantastyczną przygodę oraz możliwość rozwoju młodych i kreatywnych mieszkańców naszej gminy. Wspólne osiąganie zamierzonych celów, zdobywanie i poszerzenie wiedzy w czasie trwania zadania pn. „Łęgi Odrzańskie mamy to w Quest gramy”, zdobywanie doświadczenia w czasie mierzenia się z zupełnie nową rolą i wykorzystywanie nowych kontaktów, które nawiążą młodzi ludzie w ramach projektu to tylko kilka z wielu zalet uczestnictwa w „Równać Szanse”. Jako koordynator będziemy wspierać, zachęcać oraz umożliwiać zdobywanie sukcesów na miarę własnych możliwości.

 

Chętnych do udziału w projekcie w wieku od 13 do 16 lat zapraszamy na spotkanie w grupie projektowej za pośrednictwem online'owej platformy Zoom, wszystkie szczegóły dostępne u Anny Brechuń - koordynatora projektu tel. 76 845 79 17, link do spotkania wyślemy zainteresowanym po uprzednim kontakcie telefonicznym lub w wiadomości prywatnej w serwisie społecznościowym Facebook. 

 

,,Łęgi Odrzańskie mamy to w Quest gramy”

 to wasz projekt, który stanie się waszą wizytówką

 Więcej o programie:

 https://rownacszanse.pl/o-programie

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany