CTiK

Switch to desktop Register Login

To już było (893)

Andrzejki w CTiK

Dział: To już było Napisane przez
Kochani ogłaszamy zapisy na najlepszą imprezę Andrzejkową w mieście!! Najlepszą za sprawą sprawdzonej formuły, my dajemy wam pełne zaplecze imprezowe włącznie z doskonałą oprawą, Wy dobieracie najbardziej imprezową ekipę i to co lubicie jeść najbardziej!!
Tym razem o Wasze muzyczne podniebienia zadba Artur Ośmiałowski - Music n Vision. Impreza potrwa tradycyjnie od godziny 20:00 do 4:00 będzie to więc doskonałe i intensywne 8 godzin doskonałej zabawy.
Info i zapisy w sekretariacie CTiK oraz pod numerem tel 76 845 79 17.

ZMIANA TERMINU - KABARET CZESUAF

Dział: To już było Napisane przez
UWAGA!! NOWY TERMIN!!
Informujemy, że występ Kabaretu Czesuaf został przeniesiony na nowy termin, odbędzie się 19 lutego 2022.
Bilety na wydarzenie zachowują ważność! Jednak w przypadku chęci zwrotu prosimy o kontakt.

UWAGA ZMIANA GODZINY NAJBLIŻSZYCH WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH

Dział: To już było Napisane przez
UWAGA WAŻNA INFORMACJA 
W najbliższą sobotę, 9 października nasze zajęcia artystyczne odbędą się we wcześniejszych godzinach 09:00 - 11:00!!

NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA PASSION FITNESS ODWOŁANE

Dział: To już było Napisane przez

Uwaga informujemy, że odwołane zostały zajęcia Passion Fitness zaplanowane na czwartek, 7 października i poniedziałek, 11 października

WRACA UNIWERYSTET TRZECIEGO WIEKU

Dział: To już było Napisane przez
Inauguracja roku akademickiego w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie już w czwartek, 7 października. Seniorzy-słuchacze rozpoczną nowy rok akademicki Uniwersytetu III Wieku pod patronatem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona z Legnicy. Dzięki wsparciu lokalnego samorządu udział w zajęciach jest bezpłatny zresztą inicjatywa powstała m.in. dzięki zaangażowaniu burmistrza Krystiana Kosztyły.
Ideą działalności uczelni jest aktywizacja osób starszych. W młodości, kiedy dostęp do wiedzy nie był tak powszechny nie każdy mógł realizować swoje ambicje dotyczące nauki. Uniwersytet Trzeciego Wieku realizuje więc bardzo często marzenia, które z różnych powodów nie mogły się ziścić w przeszłości.
Słuchaczem Uniwersytetu Trzeciego Wieku może zostać każdy, niezależnie od posiadanego wykształcenia. Mile widziani są wszyscy seniorzy, którzy chcą się rozwijać i wspólnie realizować swoje pasje. Plan pracy na najbliższy rok akademicki – zapowiada wiele ciekawych zajęć o zróżnicowanej tematyce. Studenci poruszą istotne tematy dotyczące życia codziennego. Dodatkowo dla tej grupy zorganizowane są również zajęcia dodatkowe o, których więcej przeczytacie w tym artykule --->https://ctik.scinawa.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=1267:propozycje-zajec-takze-dla-seniorow&Itemid=373

PASSION FITTNES - NOWY SEZON

Dział: To już było Napisane przez
AEROFIT wraca do Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki pierwsze zajęcia dla zainteresowanych tą formą zajęć są bezpłatne!!
Jeśli masz ochotę dołączyć zapraszamy!! Nie liczy się wiek, płeć ani poziom zaawansowania, najważniejsze są dobre chęci!!

PROPOZYCJE ZAJĘĆ TAKŻE DLA SENIORÓW

Dział: To już było Napisane przez
Trwa nabór na zajęcia dla seniorów z Gminy Ścinawa, w tym poście publikujemy grafiki promujące poszczególne warsztaty, które kierujemy do najliczniej uczęszczającej na zajęcia grupy.
Zachęcamy do skorzystania z zaproponowanych form warsztatowych i zajęć ruchowych, podkreślamy jednocześnie, że wszystkie propozycją za bezpłatne, warunkiem uczestnictwa są jednak wcześniejsze zapisy!

TRWA NABÓR DO SEKCJI CTiK

Dział: To już było Napisane przez
Kochane dzieciaki, drodzy rodzice wakacje przeminęły w mgnieniu oka, czas na powrót dzieci do szkół zwiastuje również nowy sezon zajęć pozalekcyjnych w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie.
Zanim opublikujemy harmonogram zajęć odbywających się w naszym ośrodku ogłaszamy nabór na zajęcia, które po raz pierwszy odbywać się będą w naszym mieście, ale również nabór do sekcji, które reaktywujemy i tych, bez których nie wyobrażamy sobie naszej ramówki.
Wśród nowych propozycji, pojawiają się warsztaty Breakdance, które kierujemy do dzieci i młodzieży lubiącej nowoczesne formy tańca. Sprawdzone w okresie wakacji energiczne zajęcia prowadzone przez Damiana Klukę rekomendujemy i gwarantujemy satysfakcję uczestników.
Ponownie do naszej rozpiski wraca również szkółka szachowa "Szachuś" - nowa energia i doświadczony instruktor Józef Bałdyga to gwarancja postępów w nauce królewskiej gry.
Nabór ogłaszamy również do sekcji instrumentalnej Tomasza Zielonki. Nauka gry na gitarze i instrumentach klawiszowych to potrzeba, którą niezmiennie dostrzegamy wśród mieszkańców naszej gminy, rokrocznie poszukujących instruktorów.
Dodatkowo do działającej od wielu lat sekcji teatralnej "Zaczarowana Kurtyna" poszukujemy kolejnego pokolenia młodych aktorów, którzy zasilą mocny skład grupy prowadzonej przez panią Teresę Kogut.
Wszelkich informacji dotyczących naszych propozycji udzielimy telefonicznie pod numerem (76) 845 79 17 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej via Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TURNIEJ TYSIĄCA [WYNIKI]

Dział: To już było Napisane przez
W  sobotę 11 września, w budynku Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie ponownie spotkali się sympatycy gier karcianych.
Do turnieju gry w tysiąca przystąpiło 12 osób, co pozwoliło na rozgrywki towarzyskie przy trzech stolikach. Zwycięzcą został Leszek Szewczyk, gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłych rozgrywkach.

WARSZTATY ARTYSTYCZNE W SOBOTY

Dział: To już było Napisane przez
Do harmonogramu zajęć wracają Warsztaty Artystyczne, które odbywać się będą w soboty w godzinach 12:00 - 14:00.
Pierwsze zajęcia już w najbliższą sobotę 18. września, a od października w każdą sobotę. Zajęcia odbywać się będą w sali artystycznej, obok biblioteki (wejście od strony biblioteki).
Zajęcia zróżnicowane będą tematycznie, każdorazowo z motywem przewodnim. Instruktorem zajęć jest pani Joanna Studzińska.
Zajęcia mają charakter bezpłatny jednak do udziału w zajęciach obowiązują zapisy.